Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Referencje

Poniżej prezentujemy wybrane referencje.

Referencje urządzenia

POLSKA GRUPA GÓRNICZA ODDZIAŁ KWK ROW

Firma "SELMAG" sp. z o.o. w 2018r. w ramach umowy nr 701703394 dostarczyła do KWK Ruch Jankowice urządzenia odpylające na mokro z wentylatorem oraz układem lutnio wirowych. Dostawa została wykonana terminowo, a parametry dostarczonego urządzenia odpylającego były zgodne z wymogami zapisanym w umowie.


POLSKA GRUPA GÓRNICZA ODDZIAŁ KWK ROW

Polska Grupa Górnicza S.A. Oddiał KWK ROW Ruch Chwałowice w roku 2018 i 2019, w ramach posiadanej umowy zakupiła kompletną instalację odpylającą typu BSA600/45/1-N wraz z układem lutni wirowych VT-700M. Dostawa została wykonany terminowo i zgodnie z umową.


Jastrzębska Spółka Węglowa S.A

Stwierdzamy, że dostawa została wykonana w sposób rzetelny i należyty, a zastosowany zasobnik lutniowy pozwala na zmagazynowanie znaczego odcinka lutni wentylacujnej, ułatwiając jej rozciąganie, co skraca ilość cykli przebudowy czyniąc urządzenie ergonomicznym. Firma SELMAG Sp. z o.o. zasługuje na wystawienie pozytywnych referencji, co do jakości i terminu wykonanej dostawy.


Jastrzębska Spółka Węglowa S.A

Referencji w zakresie dostawy urządzeń odpylania i przewietrzania wyrobisk chodnikowych drążonych kombajnem chodnikowym z zasosowaniem wentylacji kombinowanej.


POLSKA GRUPA GÓRNICZA ODDZIAŁ KWK ROW

Firma "SelmaG" Sp. z o.o. dostarczyła w 2017r. odpylacz OD 1000 zgodnie z umową nr 701703394. Dostawa została zrealizowana terminowo i z należytą starannośćią. Odpylacz OD 1000 pracuje bezawaryjnie oraz spełnia nasze wymagane parametry pracy.


Jastrzębska Spółka Węglowa S.A

Możemy stwierdzić, że dostawa została wykonana w sposób rzetelny i należyty, dlatego Firma SELMAG Sp. z o.o. zasługuje na wystawienie pozytywnych referencji, co do jakości i terminu wykonanej dostawy.

+

Formularz kontaktowy